تهاتر کالا و خدمات، پدیده نوین در دنیای دیجیتال

تهاتر کالا به خدمات دیجیتال

تهاتر کالا به خدمات دیجیتال پدیده نوین و مدرن

سایت itahator در اقدامی جدید خدمات دیجیتال مارکتینگ را به شیوه‌ای نوین به علاقه‌مندان و صاحبان کسب‌و‌کار ارائه می‌دهد؛ به‌شیوه‌ای که شاید مشابهی برای آن ندیده باشید.

 در دنیای امروز داشتن سایت و صفحات مجازی برای ارائه و شناساندن خدمات و کالا به امری اجتناب‌ناپذیر تبدیل شده است. برای رقابت در این عرصه لازم است اگر صاحب سایت هستید در موتورهای جستجو رتبه‌های خوبی داشته باشید تا بهتر بتوانید مشتریان هدف را به خریداران واقعی تبدیل کنید.

Itahator چه کمکی به شما خواهد کرد؟

یکی از خدماتی که توسط تیم ما به شما ارائه می‌شود سئوی سایت شماست. دیده‌شدن بهتر سایت شما و کالا و خدمات ارائه‌شده در آن می‌تواند شما را در عرصه رقابت با دیگران موفق‌تر کند. دیده‌شدن شما در صفحات اول موتور جستجو می‌تواند بسیاری از خریداران را به سوی شما بکشاند.

 سئوی سایت یکی از اقداماتی است که در طی یک فرآیند حساب‌شده توسط تیم متخصص انجام می‌شود و با معرفی بهتر شما می‌تواند تأثیر مثبتی بر کسب‌وکار شما بگذارد. بهتر دیده‌ شدن دروازه بهتر سود کردن است.

کالای شما اعتبار شماست

 نکته جالب اینجاست که اگر شما تولیدکننده محصول هستید می‌توانید آن را در قبال دریافت خدمات طراحی و سئو سایت ارائه دهید. در این فرآیند یک مرحله از پرداخت دستمزد، سریع‌تر صورت خواهد پذیرفت. دیگر شما منتظر فروش جنس و تبدیل آن به پول نقد نخواهید بود. شما اگر برای مثال تولیدکننده مبلمان هستید می‌توانید به جای پول نقد که فرآیندی زمان‌بر است (تولید، بازاریابی، ارائه، فروش، نقدشدن پول جنس) کالای خود را در قبال خدماتی که دریافت می‌کنید ارائه دهید. شما با انجام این کار یک تیر و دو نشان زده‌اید. اول این که منتظر فروش و تبدیل جنس به پول نقد نمی‌شوید و در زمان صرفه‌جویی می‌کنید و دوم اینکه شما در اصل جنس خود را نیز فروخته‌اید که دغدغه بسیاری از تولیدکنندگان است. اولین مرحله فروش شما با موفقیت انجام خواهد شد.

یکی از خدماتی که در سئوی سایت و بهینه‌سازی آن صورت می‌گیرد تولید‌ محتوا برای کار و فعالیت شماست. با تولید محتوای ارزشمند و مؤثر می‌توانید در اینترنت و دنیای مجازی بیشتر و بهتر دیده شوید و افراد بیننده را تبدیل به مشتریان وفادار نمایید. افرادی با خواندن مطالب مفید شما علاقه‌مند به استفاده از خدمات و کالاهای شما خواهند شد و شما را به دیگران نیز توصیه خواهند کرد.

امروزه نقش پررنگ خدمات دیجیتال مارکتینگ را نمی‌شود نادیده گرفت. در دنیای امروزی علاوه‌بر داشتن محل کار، مغازه و کارگاه تولیدی و… نیاز به شناخته‌شدن در دنیای پرطرفدار دیجیتال هم هستید. بهتر است علاوه بر شیوه‌های مرسوم و سنتی پایگاه و فروشگاه معتبر نیز در دنیای مجازی داشته باشید و توسط میلیون‌ها نفر در سراسر جهان رصد شوید و بهتر از قبل کالا و خدمات خود را به همگان بشناسانید.

این شرایط به‌وجودآمده توفیقی اجباری است که در دنیای بدون مرز اینترنت و دیجیتال مارکتینگ با هر شغل و جنس تولیدی وارد شوید.

رونق کسب و کار رایگان

مشتریان بی‌شمار

 دنیای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی پر است از انسان‌هایی که می‌توانند خریدار خدمات و کالاهای متنوع شما باشند. لازمه اینکه در این دنیای بی‌مرز با مشتریان بی‌شمار دیده شوید، استفاده از خدمات شتاب‌دهنده تیم متخصص itahator است. با برنامه‌ریزی‌های ما کالا و تولیدات شما به بهترین نحو در دنیای مجازی معرفی می‌گردد و به مرور زمان به یک برند نزد افراد بی‌شماری تبدیل خواهید شد.

علاوه بر منفعت مالی برای تولید و خدمات یک محصول، شناخته‌شدن و دیده‌شدن نیز لذتی وصف‌ناپذیر خواهد داشت.  این مهم با ورود به عرصه دیجیتال مارکتینگ محقق خواهد شد. معروف و شناخته شدن در دنیای رقابتی فعلی، آرزویی است که خیلی از افراد دارند. شاید به شیوه‌های سنتی زمان طولانی و چندین ساله نیاز باشد تا با کسب اعتبار و هزینه‌های بسیار یک تولید‌کننده نزد همگان شناخته شود. اما با کمک دنیای دیجیتال امروزی شما در کمترین زمان ممکن اعتباری بالا کسب می‌کنید و فروشگاهی به وسعت کل ایران و جهان خواهید داشت. فروشگاه کالای شما می‌تواند به‌راحتی در معرض دید افراد مختلف در دورترین نقاط قرار گیرد. حتی اگر تعداد کمی از این بیننده‌ها تمایل به خرید اجناس شما را داشته باشند خیلی زود با سیل عظیمی از مشتریان مواجه خواهید شد که در دنیای واقعی فروشگاه شما ظرفیت پذیرایی از آن‌ها را نخواهد داشت.

 شما با تهاتر کالایی که تولید می‌کنید خواهید توانست از خدمات ارزشمند ما برای شناخته‌شدن و رونق کسب‌و‌کارتان سود ببرید. کالای باکیفیت شما برای ما حکم پول نقد دارد و در قبال آن به شما خدماتی ارائه می‌دهیم که در مقابل هزینه‌ای که کرده‌اید سود سرشاری نصیبتان خواهد کرد.

شما هم کالای خود را فروخته‌اید و هم قدمی بزرگ در عرصه تبدیل‌شدن به برند و اعتبار روزافزون برداشته‌اید. ما در کنار شما هستیم تا بهترین خدمات را در مسیر رونق کسب‌و‌کار و فروش کالاهای شما داشته باشیم. با مشاوره و کسب راهکارهای مطمئن در دنیای تجارت امروزی تنها نخواهید بود.

 طبیعی است که شما نتوانید به‌تنهایی در عرصه اینترنت و دنیای دیجیتال نیز مانند حرفه خود فعال باشید، ازاین‌رو تیم متخصص itahator در قبال دریافت کالای شما مسیری برنامه‌ریزی‌شده برایتان ترسیم می‌نماید تا در این دنیای وسیع دیجیتال توانایی‌های خود را به همگان اثبات کنید. در این مسیر ما در کنار شما خواهیم بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهخدمات سوالاتتماسایمیل