کارخانه تبدیل کالا به خدمات IT و دیجیتال مارکتینگ

تهاتر کالا به خدمات آی تی

 کارخانه تبدیل کالا به خدمات آی تی و دیجیتال مارکتینگ

امروزه استفاده از خدمات آی تی می‌تواند سرعت شناخته‌شدن و جلب مشتری را به نحو درخور توجهی افزایش دهد. استفاده از خدمات آی تی در زمینه کسب‌و‌کار اینترنتی و ایجاد بستر ارائه خدمات در زمینه دنیای اینترنت نقشی به‌سزا دارد. خیلی از افراد دارای مشاغل و تولیدکننده محصولات، خود به‌تنهایی توان استفاده از خدمات آی تی را نداشته و به همین دلیل در این عرصه رقابتی از دیگران عقب خواهند ماند. البته این یک امر طبیعی است زیرا شما در زمینه‌های دیگر متخصص هستید. اما باید به این نکته توجه کنید که در عرصه رقابت تنگاتنگ، شناخته‌شدن و فروش کالای خود نیاز به استفاده از تکنولوژی روز دارد تا از دیگر رقبا عقب نمانید. برای شناخته‌شدن در عرصه تولید محصولات و خدمات خود باید راه‌های مدرن و متنوعی را امتحان کنید تا بهتر شناخته شده و به ارائه خدمات و فروش بالا دست یابید.

برای محقق‌شدن این خواسته شما، ما در کنارتان هستیم تا با ارائه خدمات متنوع و به‌روز، هم سیستم فروش شما را امروزی کنیم و هم نوید‌بخش سود و فروش بیشتر شما باشیم.

استفاده از خدمات آی تی می‌تواند کسب‌و‌کار و کالای شما را در دنیای دیجیتال به‌خوبی بشناساند. میلیون‌ها نفر از سراسر جهان و کشور ایران می‌توانند مشتریان شما شوند. با حضور در دنیای اینترنت و آی تی می‌توانید اعتباری بالا کسب نمایید. اعتبار شما در عرصه اینترنت و آی تی زمینه‌ساز پیشرفت شغلی و مالی خواهد بود که در عرصه دیجیتال می‌تواند سرعت بیشتری داشته باشد.

شروع فعالیت مدرن و جدید

ایجاد فروشگاه‌های مجازی و پرداخت‌های الکترونیک به شما کمک می‌کند علاوه‌بر محل کسب‌و‌کار واقعی خود، فروشگاهی بزرگ با وسعت ایران برای کالا‌های خود داشته باشید. فروشگاه شما توان پذیرایی از هزاران مشتری را خواهد داشت که در دنیای واقعی امکان‌پذیر نخواهد بود. مدیریت مشتریان جدید در دنیای دیجیتال روش‌های خاص خود را می‌طلبد. ایجاد اعتماد در مشتری برای پرداخت آنلاین باید توسط مشاوره با تیم متخصص صورت گیرد. اصلاً جای نگرانی وجود ندارد؛ زیرا تیم itahator در کنار شما خواهد بود تا خدمات متنوع در زمینه آی تی و تجارت الکترونیک را تجربه نمایید.

برای شما پیشنهادی جذاب نیز داریم. برای پرداخت هزینه این خدمات می‌توانید از امکان تهاتر کالاهای خود با خدمات بی‌شمار ما استفاده کنید. دیگر نیاز به پرداخت هزینه به‌صورت پول نقد نیست. معادل ارزش کالای خود از ما خدمات الکترونیک و دیجیتال دریافت نمایید.

طراحی وب سایت‌های فروشگاهی مدرن، ایجاد درگاه پرداخت امن، معتبر و تبلیغات گسترده در عرصه اینترنت و فضای مجازی می‌تواند شما را به یکی از پرفروش‌ترین و معتبرترین ارائه‌دهندگان کالای تولیدی خود تبدیل کند.

 نیازی نیست که شما متخصص آی تی باشید تا بتوانید در این عرصه پیشرفت کنید. ما در کنار شما خواهیم بود تا با طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت، تولید محتوای دیجیتال سودمند، درگاه پرداخت امن، تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی، تولید اپلیکیشن مخصوص به کار شما و… در دنیایی کسب‌و‌کار جدید بیشتر و بهتر شناخته شوید.

به‌راحتی با برنامه‌ریزی منظم و بهره‌گیری از تخصص تیم کارآزموده، می‌توانید کالا و خدمات خود را به درب منزل هزاران نفر در هر کجای ایران برسانید.

راه اندازی کسب و کار مدرن

لازم به پرداخت پول نیست

کالای شما اعتبار شما خواهد بود. اگر در ابتدای مسیر کسب‌و‌کار هستید هزینه‌کردن برای خدمات جدید شاید کمی مشکل به‌نظر برسد. فرآیند فروش اجناس ممکن است زمان‌بر باشد و شما برای اینکه از دیگر رقبا عقب نمانید باید در زمان نیز صرفه‌جویی کنید. با ارائه کالا در سریع‌ترین زمان ممکن از خدمات ما استفاده نموده و با سرعت و شتاب بیشتر خود را در عرصه الکترونیک و دیجیتال به رقیبی قدرت‌مند تبدیل نمایید. برای بهتر دیده شدن و شناخته‌شدن ما برای شما برنامه‌ریزی مفصلی داریم.

 ایجاد صفحات در شبکه‌های اجتماعی و یا راه‌اندازی سایت به‌تنهایی نمی‌تواند شما را به‌طور کامل در این عرصه پیروز کند. این کار برنامه‌ریزی و کاری تخصصی نیاز دارد که باید توسط افراد متخصص انجام گردد تا شما در شبکه‌های اجتماعی به‌طور قدرت‌مند شناخته شوید، در موتورهای جستجو رتبه‌های بالا کسب کنید و با شناخته‌شدن بیشتر فروشگاه خود، در عرصه مجازی هزاران نفر را به مشتریانی وفادار و همیشگی تبدیل نمایید.

 عرصه اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بسیار وسیع بوده و شما می‌توانید خود را به‌درستی در میان میلیون‌ها نفر بیننده اثبات کنید.

 نگران مشتری‌های فراوانی که به شما مراجعه خواهند کرد نباشید. برای شما سیستمی آنلاین و مدرن طراحی خواهیم کرد که به‌راحتی امور مالی و پرداخت، تخفیفات، حراج‌های فصلی، ارسال، پشتیبانی و… را با کمترین پرسنل انجام دهید.

  ما کارخانه‌ای هستیم که کالای شما را به خدمات با‌ارزش آی تی و دیجیتال تبدیل می‌کنیم. نگران پرداخت هزینه به‌صورت نقدی نباشید؛ زیرا کالای شما برای ما همانند پول نقد بوده و بدون نگرانی از فروش جنس خود می‌توانید آن را به خدماتی ارزشمند تبدیل کنید.

ورود به عرصه دیجیتال مارکتینگ این مهم را برای شما محقق خواهد کرد.

 در کنار شما در تیم itahator خواهیم بود تا خدمات ارزشمندی را در قبال کالای شما ارائه دهیم.

 استفاده از خدمات ما در کنار تبلیغات و خدمات کلاسیک می‌تواند شما را به برندی معتبر در زمینه فعالیت خود تبدیل کند.

 لذت اعتبار و دیده‌شدن را با خدمات دیجیتال و آی تی گروه تخصصی ما تجربه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهخدمات سوالاتتماسایمیل